Kaartverkoop van start Musical Johannes de Doper in Staphorst

Op 7 februari om 20.00 uur en 9 februari om 19.00 uur wordt de musical Johannes de Doper opgevoerd in de kerk De Bron, Churchilllaan 2 in Staphorst. Dit bijzondere musicalproject, dat wordt uitgevoerd door een verschillende gemeenteleden van de kerken in Rouveen en Staphorst, vertelt het indrukwekkende verhaal van Johannes de Doper. Johannes de Doper is een Joodse profeet die leeft in de tijd van Jezus. Hij roept de mensen op om zich te bekeren. Ook kondigt hij de komst van Jezus aan. De musical biedt een unieke gelegenheid om een kijkje te nemen in het leven van deze Bijbelse figuur.

Kaarten voor de voorstelling zijn nu te koop via de website www.gksr.nl/activiteiten/musical. Volwassenen betalen €7,50 per ticket, terwijl kinderen t/m 12 jaar voor €5,00 een kaartje kunnen bemachtigen. De opbrengsten worden gebruikt om de kosten te kunnen dekken. De capaciteit van de zaal is beperkt, er kunnen maximaal 250 bezoekers per voorstelling aanwezig zijn, dus wees er snel bij om een plekje te reserveren.

Dit interkerkelijke project brengt niet alleen de bijbelse geschiedenis tot leven, maar biedt ook een geweldige gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Mis deze bijzondere musical niet!

Terug